Nocleg w Wałbrzychu – ibis styles

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które zawsze muszą być zorganizowane na należycie wysokim poziomie. Należy zatem poszukiwać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zagwarantuje warunki pobytu na najwyższym poziomie. Takim hotelem z pewnością jest ibis styles, jeden z najbardziej przyszłościowych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki norma usług. Goście posiadają możliwość zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych lub w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się jednak dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, wykonaną z dbałością o każdy detal.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest również cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi mają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno jak i na ciepło. W cenę pokoju jest także wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania ale gwarantuje też możliwość bezpłatnego zastosowania parkingu, dostęp do internetu , a ponadto sposobność korzystania z urządzeń do drukowania różnorakich dokumentów. W bufecie można także bez ograniczenia korzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o prawie każdy detal. Wręcz najbardziej wymagający gość z całkowitą czyli stu procentową pewnością będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: hotele Wałbrzych.