Sen w podróży – hotele Wałbrzych

Hotele, które zaliczane są do międzynarodowych sieci hoteli są już same w sobie gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług. Jednym z takich hoteli jest ibis styles. Jest to najbardziej nowoczesny i utrzymany na bardzo wysokim poziomie hotel w Wałbrzychu i okolicach.

Hotel został utworzony z konstatują przede wszystkim o klientach biznesowych. Ale też rodziny z dziećmi wynajdą tutaj miejsce do wspaniałego wypoczynku.

Hotel Wałbrzych oferuje pokoje o zbliżonym standardzie. Można je zamówić dla rodziny z dziećmi. Goście hotelowi przed przyjazdem do hotelu posiadają możliwość zamówienia łóżeczka dla dziecka a również podgrzewacza do butelek. W czasie całego pobytu właściwie każdy z gości ma możliwość skorzystać z bezpłatnego parkingu, na którym może zostawić swój samochód.

W cenę każdego pokoju wliczone jest także śniadanie. Jest ono serwowane w głównej restauracji w określonych godzinach. Śniadanie jest podawane w formie szwedzkiego bufety. Mnogość dań i szeroki wybór potraw ciepłych i zimnych sprawiają, że właściwie każdy z gości znajdzie tutaj coś dla siebie.

Goście hotelowi mają także zagwarantowany dostęp do internetu. Posiadają także sposobność używania urządzeń do drukowania, które ulokowane są w głównej recepcji. Poza tym bez ograniczenia można skorzystać z kawy i herbaty w ramach ogólnie dostępnego lobby.

Noclegi Wałbrzych we wspaniałym hotelu to też spełnienie marzeń uczestników szkoleń i konferencji. Hotel dysponuje nowoczesnym zapleczem szkoleniowym, z którego można bez limitu korzystać. Wszystkie sale szkoleniowe są świetnie wyposażone.

Warto zobaczyć: hotel Wałbrzych.